https://ledhouse.ee/img/brand/LUZ NEGRA.png Kõik LUZ NEGRA profiilid tarnib Eestisse LED House. Tutvu valikuga meie kodulehel või ledprofile.es või lae alla kataloog.

https://ledhouse.ee/img/brand/LUMINES.png Kõik Lumines profiilid tarnib Eestisse LED House. Tutvu valikuga meie kodulehel või lumines.uk või lae alla kataloog.

UUED TOOTED

PORTFELL

Disain laevalgustid

Erilahendusena toodetud disain laevalgustid

LOE EDASI

Miniso pood

Miniso pood kaubanduskeskuses T1 Mall of Tallinn

LOE EDASI

Inchcape Motors Peetri

Inchcape Motors Peetri värvitöökoja valgustus

LOE EDASI

Eramaja aed Murastes

Eramaja aed Murastes valgustatud LED ribadega

LOE EDASI

UUDISED

Uus tööstusvalgusti!

Tere kallid kliendid!

Meie toodete hulka on saabunud Prolumen HB05 hall tööstusvalgusti. IP69 kaitseklassiga valgusti on päevavalge 200W 4000K ja dali juhitav.

Tule tutvu tootega https://ledhouse.ee/et/2/15006/led-toostusvalgustid/led-toostusvalgusti-prolumen-hb05-dali-hall-200w-26000lm-110deg-ip69-paevavalge-4000k

LOE EDASI

UUS TOODE!!! AR111 18W 1900lm 36° CRI90

Müüki tuli kõrge võimsusega AR111 leed pirn, mis kasutusel enamasti laevalgustites. Antud leedi võimsus on 18W ja valgustugevus 1900lm. Mis kõige olulisem, selle pirni CRI on 90. Komplektis liiteseade firmalt PHILIPS.

Tule tutvu tootega LED Pirn PROLUMEN AR111 18W 1900lm 36° IP20 soe valge 3000K

LOE EDASI

Tule tööle!

LED House otsib meeskonda uusi inimesi.

Kas tunned kedagi, kes on kiire reageerimisvõimega ja hea suhtlemisoskusega ?   Suudab loogiliselt mõelda ja on taiplik...

LED House on ettevõte, mis müüb erinevaid LED tooteid ja nende juurde kuuluvaid tarvikuid. Kui soovid kaasa lüüa kiiresti arenevas firmas, siis kirjuta või saada oma CV job@ledhouse.ee Eelnev töökogemus polegi nii määrav, kui tahe ja positiivne suhtumine. Me keegi pole sündinud LED käes vaid oleme õppinud ajas ja areneme edasi.

Oodatud on ka õrnenamasoo esindajad, kuna töö ei ole füüsiliselt raske ega nõua alustamiseks midagi muud kui head tahet!

LOE EDASI